Keleivių pervežimas

Siūlome keleivių pervežimo paslaugas iš Lietuvos i Anglija komfortiškais mikroautobusais. Kelione mikroautobusiukais yra pigus ir greitas būdas keliauti iš Lietuvos į Angliją ir atgal. Kelionė patogi ir saugi, y, oro kondicionierius, išvykstame kiekvieną savaitę. Turime pakankamai vietos ir jūsų bagažui. Dėl daugiau informacijos prašome susisiekti su mumis.

Keliones trukme priklauso nuo oro sąlygų, keliu remontu, kamščiu, muitiniu patikrinimu ir keleiviu santūrumo ir supratingumo.

 

Еransporto priemonės atitinka Euro NCAP saugumo ir EURO4 aplinkos taršos reikalavimus. Važiuojame patogias ir komfortabiliais mikroautobusais su atlenkiamomis sėdynėmis ir įmontuota DVD sistema, didelis bagažo skyrius. Lankstus važiavimo grafikas garantuoja palankias kelionės kainas ir skubu pristatymą, pastovūs klientai ir žmonių grupės naudojasi nuolaidų sistema.

 

Siuntinių Pervežimas

Surenkame siuntinius . Išvykstame kiekviena savaite . Draudžiama siuntiniuose vežti cigaretes ar tabako gaminius, narkotines medžiagas, alkoholinius gėrimus, sprogstamas medžiagas, pinigus, asmens dokumentus, brangakmenius.

 

Automobilių ir motociklų pervežimas

Automobilių ir motociklų  pervežimas Anglijoje bei pervežame iš/i Lietuva ar i Anglija. Pervežame sugedusius automobilius, jei nusipirkote daužta automobili mes ji galime jums pervežti saugiai ir laiku. Jei jūsų automobilis sugedo mes taip pat galime ji jums pervežti. Susisiekite su mumis dėl išsamesnes informacijos apie automobilių pervežimą UK ir LT.

 

Gyvūnų pervežimas

Nuvešime Jūsų augintinį saugiai ir patogiai. Visos kelionės metu rūpinsimės, kad Jūsų augintinis būtų pamaitintas, pagirdytas. Suprantame, kokį stresą patiria gyvūnai keliaudami, todėl kiekvieno sustojimo metu leisime saugiai pakvėpuoti grynu oru ir esant saugiom sąlygom pabėgioti. Rūpinsimės švara. Skambinkite dėl informacijos.